| blablabla123 a întrebat:

Hei TPU:*. ce mai facetilove struck. am si eu nevoie de ajutorul vostru puppy dog eyes.
sunt DISPERATA! big grin plang toate ziua dupa un idiot care il doare fix in cot de mine. m. a ranit de atatea ori si m. a facut sa sufar dar totusi tin enorm de mult la el. am fost impreuna o saptamana dar nu prea a mers. el ma place dar nu vrea sa zica ptc ii iese frica de parerile celor din jur. nu mai suport nu pot sa mi. l scot din cap, VREAU SA UIT, VREAU SA TREC MAI DEPARTE! dar nu pot crying. mereu ma gandesc la el. vb cu orele prin msj si la tell. pot zice ca suntem apropiati dar cand iesim afara mai multi nici nu exist straight face. cum pot sa. l uit? VA ROG EU MULTTT AJUTATI.MA! aseara timp de 2 ore am stat cu casitle in urechi ascultan. d muzica de love si am plans gandindu.ma la el. in timp ce scriu aici deja imi dau lacrimile... :-

Răspuns Câştigător
| ForeverRock a răspuns:

Esti in aceeasi situatie ca mine! Nici eu nu-l pot uita pe fostul meu prieten dar sper ca in viitor sa mai fie ceva intre noi! Eu zic sa mai speri ca o sa fiti impreuna pentru ca speranta moare ultima! Daca ti'as spune sa'l uiti sigur nu ai putea pentru ca stiu cum e si na cei care nu stiu ce ai tu pe suflet iti pot da sfaturi proaste...Acum tu decizi ce ai putea face! Eu ti'am spus parerea mea dar tu daca vrei sa il uiti cu adevarat poti daca nu nu! Sper ca ti'am fost de ajutor daca mai e cava te astept cu un mesajwinking:*

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Stiu senzatzia
Dar in acest caz esti mai norocoasa decat am fost eu
Acuma daca esti impreuna cu el de ce nu incerci sa vorbesti cu el
Ce fel de relatzie e asta?
Decizia ta daca vrei sa-l uiti (desi asta va fi foarte greu si nu cred ca vei reusi)
Eo zic sa vorbesti cu el, stai mai mult cu el ca si niste iubitzi dar nu ar trebui sa evitzi sa-l intrebi daca mai vrea sa continue relatzia
Iti urez bafta
pa

| emiitzzy a răspuns:

Hai ca vb pe mess si o sa fie bine iti las id meu si vb acolo:*
id: emiitzzy

| KarinaEva a răspuns:

Sa amnanci inghetzata, sa iesi cu prietenii sa faci ce-ti placesi mai ales sa nu te gandesti la el.bafta

| Dinculescu a răspuns:

Aceasi situatie o am si eu exact ca a ta... uite un sfta incearca sa iti faci alt prieten si sa-l uiti pe el sa nu te mai gandesti la ei eu de exemplu mereu vb ca el pe mess si cand vorbesc ca el si stiu ca nul pot avea imi vine sa plang asa ca m-am incapatanat si am pus ochi pe un alt baiat fiind prieten ca el sa vada ca nu stau numai dupa el asa ca mi-am inceput o noua relatie ceeaa ce ar trebui sa faci si uh bafta:*