| Anonim340 a întrebat:

Ce subiecte sa vorbesc la intalnire cu un baiat? Va rog fara raspunsuri gen "vor veni de la sine" pentru ca am incercat si nu e asa. Dati-mi doar niste subiecte de vorbit cu el. Mersi mult. Funda si Vot

4 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

♚ Vorbiți despre voi,desore ceea ce vă place să faceți, despre ce vă caracterizează,despre întâmplări din trecutul vostru care v-au schimbat sau care v-au amuzat.
♚ Despre pasiunuile voastre. Spre exemplu,dacă îi place un anumit gen de muzică, îi poți cere să-ți arate cântăreți sau trupe și vice versa.
♚ Dacă nu îl deranjează, întreabă-l despre fostele relații, de ce nu au mers.
♚ Dacă spune că îi place ceva, că are un anumit hobby, pune-i întrebări despre acel hobby, fii cât mai interesată de ceea ce face fiindcă astfel vei părea interesată de el.
În general, cam asta se vorbește la o întâlnire. După ce vă cunoașteți mai bine, puteți vorbi și despre familiile voastre și despre părți mai intime din viața voastră.

Baftă multă și lasă frica aceasta, fii tu insăți! ☺

| RAY a răspuns:

Si el e timid sau? vorbeste despre el, dar daca tot scoti cuvinte cu clestele nu dureaza prietenia

| UzOm a răspuns:

Uite din ăstea:
-Jocuri PC.
-Bârfe.
-Politică.
-Dacă tipul e pasionat de mistere, îl poți întreba despre fenomene paranormale.
-Haine și alte accesorii.
-Poate tipului îi place să învețe la anumite materii, la care are cunoștințe multe. Îi poți pune întrebări din aceste cunoștințe.
-Îl întrebi ce a mai făcut zilele trecute și ce mai vrea să facă după ce pleacă de la întâlnirea cu tine.

Succes!

| TheImpaler a răspuns:

Fizica cuantica...