| Adrianutzulica a întrebat:

dati-mi niste subiecte de vorbit cu o fata.
Ceva mai concret happy Mersi!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Vorbesti despre ea. O intrebi ce pasiuni are. Afli preferintele ei in muzica, film, teatru, sport, unde ii place sa iasa etc. Bagi la cap ce iti raspunde si acum ai subiecte de discutie care sa o intereseze.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci incearca sa vorbesti cu ea despre ce simte adica ea normal o sa iti zica ca bine ca asa e obisnuita lumea(adica sa isi ascunda sentimentele)si dupa intreab-o cat timp a durat relatia cu fostul(stiu ca nu e bine sa aduci vorba de asta ca o sa se simta rau dar va vedea ca tii la ea)de ce s-au despartit si chestii asemanatoare asteia

| TanteMarianne a răspuns:

De inceput faceti cunostinta, decu logic o intrebi ce-i place. dupa aia cand o cunosti mai bine, puteti vorbi despre alti.(adica sa barfedti alti oameni si lucruri de genul)poti sa-i faci si complimente si sa-i dai ceva mai multa atentie, sar subtil.(daca iti place de ea)

| KinderBeeeib a răspuns:

La inceput faceti cunostinta, apoi gasiti lucruri in comun, vorbiti despre hobby-urile si pasiunile voastre, talentele voastre, fa-i cateva complimente, si o sa vezi ca in scurt timp veti vorbi numaidecat.

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Faceti cunostinta, afli mai multe chestii despre ea, afli ce preferinte are, mai vorbiti despre niste chestii ( haioase, despre prietenii ei sau ai tai etc. )

| theo1 a răspuns:

Pai...orice...fetele se integreaza...