| justmebi a întrebat:

Hei TPU big grin
Ce parere aveti despre BDSM? >:

Răspuns Câştigător
| MissJJ a răspuns:

Picanteri care mai anima dormitorul. Foarte important partenerul, increderea este vitala in cazul acesta.

5 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Facut cu moderatie aproape orice este ok big grin

| aumih16 a răspuns:

Implica multe la cele care practica asa ceva mistress goddess domme printre care findom femdom feminization sissy sissification bimbo bimbofication gender bender gender swap body swap si altele are si parti pozitive dar si negative in acelasi timp bdsm dar este interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una foarte buna, da' ce-i aia?

| LineGuide a răspuns:

E cev anormal. De la sexul pasional, asa cum majoritatea oamenilor normali prefera, s-a ajuns la masochism curat, si la alte tehnici de auto-persecutare, si totul a degenerat. De la iubire, s-a ajuns la durere, fapt care e extremd e rau.
Mult noroc!

| 1DeadMemories a răspuns:

Daca partenerii au aceleasi inclinatii, e treaba lor ce fac in pat.
Nu practic, n am pareri despre ceva ce nu stiu.happy