| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Daca nu ai ciclu si totusi ai facut-o, e posibil sa ramai insarcinata?
[neprotejat!]

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu se află în perioada care precedă o viitoare menstră, nu!
Dar de unde frământarea asta?
Pa, pa.

| psycho771 a răspuns:

Mai rar, insa da, e posibil.

| AxyTM a răspuns:

Da, pe parcursul sarcinii femeile nu au ciclu, cel putin din ce stiu eu.

| pisii11 a răspuns:

Sunt cazuri si cazurii eu credeam ca nu se poate... daca nu ai ciclu nu poti ramane insarcinata doar dupa ce iti vine.dar dupa aia am auzit si eu odata la stiriilaughing deci in concluzie depinde poate ai noroc dar oricum sunt cazuri foarte rare pentru a ramane insarcinate fara ciclu...

| nico5436 a răspuns:

Da sunt riscuri