| Pyskiss a întrebat:

Dau Funda! Cine imi zice cum pot sa`mi excit prietena cat mai bine adica sa o innebuneschappy Cand o saruthappysau oricum astept raspunsurihappy

Răspuns Câştigător
| katerina96 a răspuns:

Sa iti exciti prietena sunt multe metode:p si prin sarut poti sa o exciti. trage-o usor de buze cu dintii, musco usor de lobul urechii, respira usor in urechea ei o sa vezi ca ii da senzatii de s-ar dezbraca si singura. poti sa ii bagi si mana intre picioare si sa o apuci usor de picior sus aproape de zona genitala.o atingi usor pe sani, sau o apuci usor de sfarcuri. poti sa o pupi de pe gura pe gat si dupa in jos pana ajungi pe sani. la ceafa iar daca o pupi se poate excita. funda? pup

7 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

De unde sa stim noi zonele in care se excita ea?

| stejara2 a răspuns:

Cel mai mult se va infiora sarutata pe gat, la urechi, sani, Succes!

| Crucified a răspuns:

Striptease sub pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sunt fata si de obicei fetelor le place ca baietii sa fie cat mai tandri cu ele adica sa le mangaie sa le sarute etc. Acum depinde si ce fel de persoana este ea. happy Sper ca te.am ajutat cu ceva. happy

| gabriela42 a răspuns:

Dar femeile excita barbatii

| claudiu11re a răspuns (pentru gabriela42):

Da dar in general barbatii se excita singuri numai cand vad femeile dezbracate adica majoritatea fac asa...

| gabriela42 a răspuns:

Poti si faci un striptis