| bleakk a întrebat:

Am 20 de ani si inca nu-mi pot controla foarte bine erectia,in sensul ca ma excit foarte usor,iar lucrul asta nu-l consider chiar un avantaj. De exemplu, cand sunt cu prietena si ne sarutam ma excit foarte usor, iar eu unul nu vreau sa par penibil in fata ei, de la cateva saruturi sa ma excit prea tare. Dar mite cand vom face sex? Inseamna ca-mi voi ejacula dupa 1 minut si ar fi aiurea. Ce parere aveti? Pot face ceva in privinta asta? Astept raspunsuri serioase.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Exact asta vei face cand o sa o faceti.
Ca sfat cel mai bine este sa mergi la un sexolog gen el iti va explica cum sa iti controlezi aceste impulsuri alaturi de anumite pastile din plante cred ca o sa iti revii.

| SG1995 a răspuns:

Dacă ești virgin nu e ceva grav.

| DavidoffUser a răspuns:

Da, poti! O **** si-ti trece!

| Marius925990 a răspuns:

Problema e cand nu ai erectie.sa vezi atunci penibil! nu te mai plange ca nu e deloc un dezavantaj.e normal sa te taie caldurile mai ales daca iti place fata.nu ai nimic si in niciun caz nu e de mers la doctor