| DeeaLove4 a întrebat:

Hei TPU:*Dau fundite nu funda-deci dau mai multe.
Daca intr-o zi mananc dimineata 1 cana cu ceai de fructe de padure 1 felie de paine cu ceva.la amiaza ciorba sau ceva usor.la scoala 1 punga de covrigi. iar seara 1 mar si 1 cana de ceai slabesc? si mai ales daca fac sportbig grin[scuze de categorie]

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Kyky a răspuns:

Nu scuzam categoria.
Pe langa asta, mai bine i-ai propune mamei tale un consult la nutritionist, decat sa-ti distrugi sanatatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama deci pe bune la fel ca asta regim am si eu pe bune...si de cand il tin nu am mai mankat nimi prajeli. fast-food sau mancaruri grase si ma slabit doua kg pe bune

| DeeaLove4 explică:

Nu am aproape deloc burta doar f putin sunt mai lata in solduri si coapse atat happy