| NarcisaNarcisa a întrebat:

Hei tpu.......de acum 5 luni sunt impreuna cu un baiat mai mare ca mine cu 2 ani dar de la un timp e foarte rece cu mine si mereu se supara din orice motiv chiar m-am saturat cum sa ii spun sa ne despartim fara sa sufere ca mereu imi zice ca ma iubeste etc dar eu nu mai simt nimic va rog ajutati-ma funda

Răspuns Câştigător
| Valleria a răspuns:

De multe ori in relatii cineva vrea sa se desparta de iubit/a dar nu are curajul si incearca sa fie rece in asa fel ca sa fie lasat. Poate asta a facut si el si iti spune ca te iubeste doar pentru ca sa obisnuit asa. Mai bine vorbeste cu el, e posibil ca el sa te iubeasca dar crede ca tu esti prea buna pentru el si nu te merita..se intamla des:*

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Buna,
Ii spui adevarul, eu nu mai simt nimic pentru tine, noi doi nu ne potrivim, putem ramane doar prieteni, cine stie poate simte si el acelasi lucru!

Răspuns utilizator avertizat
| JustMimi94 a răspuns:

Simplu,ii spui ceea ce te deranjeaza. Trebuie sa inteleaga ca relatia voastra nu mai poate continua asa si ca poate asta nu s-ar fi intamplat daca el se comporta altfel cu tine. Daca il mai iubesti, mai dai o sansa si spune-i sa se schimbe, sa faceti lucruri noi, poate relatia va revenii la normal sau chiar mult mai buna. Stiu exact prin ce treci, este greu dar trebuie sa faci ce este mai bine pentru tine.Asculta-ti inima si fa ce iti dicteaza ea. Te pup. Funda?