| BibiIVI0IX a întrebat:

Am o relatie cu un baiat de 3 luni si ceva, luna asta facem 4. Si saptamana asta ne-am certat foarte mult, de obicei el se supara din orice chestie, dar acum chiar a fost grav, era sa ne despartim de doua ori. Si nu stiu ce se intampla cu el, inainte sa fim impreuna i-am spus ca eu nu prea o sa am timp de iesit pe afara din cauza scolii si antrenamentelor, iar el a spus ca accepta asta si cand ne vom certa, va incerca sa faca sa fie totul bine. Acum, el porneste certurile, nu spun ca eu sunt perfecta, si eu am mai inceput, dar mi-am asumat gresilele. Si inainte eram foarte orgolioasa, dar mi-am lasat orgoliul pentru iubire, ceea ce el FACEA, acum e indiferent si rece, parca nu-i mai pasa, desi spune ca-i pasa, si stiu ca ma iubeste mult si il inteleg cand se supara, desi el nu ma intelege pe mine. Si de la un timp, parca nu-i mai pasa cand ne certam si am observat ca renunta la mine usor, desi stiu ca ma iubeste. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| GeorgyiIone a răspuns:

Buna.Ar trebui sa vorbesti cu el intr-un mod mai serios. Sa-l intrebi ce s-a intamplat, sa incercati sa va rezolvati problemele fara certuri. Baietii spun ca sunt intelegatori si altele, dar nu e asa. Eu cred ca sunt putin mai egoisti si din asta renunta usor. Le e teama sa-si calce orgoliul lor de barbati in picioare.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pai daca voi dupa 3 saptamani deja va iubiti, inseamna ca asa se manifesta dragostea voastra, care nu poate fi la fel pentru toata lumea.

| BibiIVI0IX explică (pentru neutrino):

3 LUNI, nu saptamani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda tongue Nu te iubeste... sad Scuze ca spun asta, dar dupa cum pare, e adevarat. Poate ti-a tot spun ca te iubeste, dar nu orice ce ii iese pe gura ar putea fi adevarat. Poate tine la tine, pentru ca esti iubita lui, dar nu e iubire din partea lui sad Asta are sens acum pentru tine, pentru ca ai spus ca nu te intelegeawinking Am lipit piesa de puzzle la loc tongue Sper ca o sa iasa tot cu bine happy Mult succes cu el :*

| 1234abcd a răspuns:

In primul rand : de ce esti tu asa de sigura ca te iubeste?
si in al doilea rand : sincer tipul nu prea mai pare interesat de relatia asta(poate nu ii mai place de tine sau ceva il supara si nu mai poate fi concentrat la relatie ..intreabal daca are probleme cu ai lui sau daca s-a certat cu vreun prieten )