| bubunik a întrebat:

Nu stiu ce sa fac poate ma ajutati voi...Sunt impreuna cu un baiat de cateva luni totul a fost ok la inceput dar de ceva timp este indiferent nu imi da niciun semn asteapta de la mine. M-am saturat sa il intreb mereu ce a patit de ce se poarta asa mi-a spus ca nu vrea sa ne despartim dar nici nu poate sa se schimbe.In schimb in momentul in care suntem impreuna e totul bine reuseste sa ma faca sa cred ca intr-adevar tine la mine asa cum spune.Nu mai suport situatia asta nu stiu ce sa ii mai spun astfel incat sa reusesc sa il fac sa isi dea interesu ca la inceput...

2 răspunsuri:
| crysty08 a răspuns:

Posibil sa aiba ceva probleme ascunse nust bani imprumutati d ela camatari consum de droguri si sa nu te ingrijorezi din cauzalui ca te iubeste si nu vrea s aiti faca rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil are pe altcineva care ii starneste interesul "ca la inceput" sau daca nu e o chestiune de timp, in mod clar s-a plictisit de tine