| BiBiii_2986 a întrebat:

straight face
de aseara ma ustura putzulica sa spun asa.:-|
si cand urinez ma ustura foarte tare... dupa aia nu mai ma ustura umpek si iar si cand stau in pat ma ustura.straight face
ar putea fi o infectie`?:-|
sau ce altceva poate fii`? si cu ce sa` o tratez...`sa nu mai ma usture...
pentru ca este insuportabila usturimea...`

Funda+vot la raspunsul cel mai de folos.`kiss happy
Multumesc.` >big grin

Răspuns Câştigător
| 0000anonim0000 a răspuns:

Da-te cu crema de galbenele, si incearca sa stai cat mai relaxata, nu cred ca e vorba de o infectie. Tocmai a trecut revelionul, poate ai mancat/baut prea mult si e de la asta. Stai linistita... nu cred ca ai nimic grav. De asemenea, sa nu fie de la alte chestii. Avand in vedere unde ai postat intrebarea, sa nu fie in urma unui contact sexual/masturbari intense. Daca e vorba de un contact sexual, incearca sa te duci la un ginecolog, si daca te-ai masturbat si atat, incearca sa te opresti si sa nu mai faci asta pana iti trece. Succes! sper ca te-am ajutathappy.

2 răspunsuri:
| larisadada19 a răspuns:

Da, este o posibila infectie, sau o raceala la burtika, incearca sa tii ceva cald in jurul spatelui si dac in cateva zile nu iti trece durerea du`te la un ginecolog sa itit dea tratament si iti va trece. Si eu am avut asa ceva acum cateva luni. Stai linistita nu este ceva grav. sper ca ti-am fost de folos happytongue

| ade00 a răspuns:

Da e o infectie. Astea sunt simptome de cistita. Tre sa bei multe lichide si eventual sa faci un tratament cu antibiotice. Du-te la medic.