| tripz a întrebat:

Sunt baiat si ieri faceam baie. Nu mai era mult sampon si l-am pus in apa. dupa curgea mult si am zis sa-l dau pe penis. ( Proasta idee ) si dupa o inceput sa ma usture foarte tare. L-am dat cu apa rece oleaca si mi-o trecut dupa 10 min. De atunci pana acu mo usturat oleaca, da cand ma urinez, prima picatura asa, ma ustura foarte tare, ca si cum cineva mi-ar baga un ac in penis. Si ma doare foarte tare. Nu stiu ce sa fac, am dat cu apa calda si astea da tot ma ustura, Oare am vreo infetie urinara? poate un sampon sa cauze infectie? Spuneti-mi va rog.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Te-ai iritat, o sa-ti treaca.

| tripz explică (pentru Bondarel99):

Sper, da acu cand ma pis ma ustura foarte tare ce sa fac?

| Bondarel99 a răspuns (pentru tripz):

Nu stiu ce sa-ti zic pentru ca iti stiu situatia, dar iritatiile/inflamatiile se calmeaza cu unguente speciale... poti vorbio cu tatal tau, poate si el a trecut prin probleme din astea, sunt sigura ca te va ajuta.

| tripz explică (pentru Bondarel99):

Nu pot mai bine sa dau cu apa rece? Sau e ceva gen infectie?

| Bondarel99 a răspuns (pentru tripz):

Pai da cu apa rece, poate se mai calmeaza, dar infectie nu are de ce sa fie, ti-am zis esti doar iritat si o sa-ti treaca.

5 răspunsuri:
| bobonel a răspuns:

Dai cu putina vegeta (vorbesc serios) si dupa aia stoarce o lamaine si freaca bine cu o periuta de sarma sau cu putin smingher (o sa dea rezultate)