| Razvan1lol a întrebat:

Buna ziua, dupa ce urinez(nu in timpul) ma ustura uretra, la iesite mai mult, fix insinte sa termin mictiunea incepe usturimea, insa dupa ce stau putin pe caloriferul fierbinte imi trece, dar imediat dupa ce urinez patesc la fel. Astazi au inceput simptomele, nu stiu daca e infectie sau iritatie pur si simplu. A mai patit cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai peste 60 de ani, e firesc
dacă ai sub 20, urgent la medic