| anamaria0974 a întrebat:

Hei TPU de cateva zile imi place de un baiat de la mine din clasa dar nu stiu cum sa ii spun partea proasta e ca el este cel mai bun prieten al meu si nu vreau sa se supere pe mine daca ii spun asta adica daca ii spun ca imi place de el si ca vreau sa fiu cu el iar el nu va vrea macar sa ramanem prieteni si sa nu ne afecteze relatia de prietenie va rog un sfat ceva dar fara raspunsuri stupide :* dau fundoi laughing)

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Te rog, data viitoare pune si tu semne de punctuatie straight face!
Stii, e pacat sa strici o frumoasa prietenie pentru o relatie care poate nici nu va dura mai mult de 2-3 saptamani...
Cel mai bine e sa nu te mai gandesti la el decat ca la un bun amic, deoarece daca faci alegerea gresita e posibil sa-l pierzi.
Numai bine!batting eyelashes