| Adelaaa1998 a întrebat:

Hei TPU :*! de craciun am fost la o prietena :-s si era si varul ei la ea! si a inceput sa imi placa de el si am decis sa fim impreuna!winking tot atunci in seara de craciun era si cea mai buna prietena a mea cu mine si a inceput sa ii polaca si ei de el ...pana au aflat ca sunt rude laughingdoar ca este o distanta de cativa km :-s si am tot vorbit pe mess si ne intelegeam de minune :* pana astazi! :O:o am intrat astazi pe id-ul prietenei mele si am vazut ca iubitul meu vrea sa fie impreuna cu cea mai buna prietena a mea crying si am intrebat-o pe prietena daca vrea sa fie impreuna cu el si ea a zis ca nu stie (desi sunt rude) l-am sunat pe prietenul meu si am inceput sa il fac nesimtit si altele oh go on si dupa aia a zis ca a fost o gluma si nu stiu ce... si nu stiu ce sa fac? crying sa ma despart de el? sa ma cert cu amandoi? sa il iert?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SoloPC a răspuns:

Lasa-l in pace ce sa zic daca face glume din astea pe la spatele tau nu merita sa fi cu el!

| AndreiBolos a răspuns:

Nu-ti bate capul, e doar un baiat.