| Saraperry2005 a întrebat:

Hei TPU, din luna august 2016 eu mi-am instalat musical.ly. majoritatea stiu ce aplicatie este. Pt cei care nu stiu : musical.ly este o aplicatie pe care faci video-uri cu muzica (fraze) si dai din gura, din maini, etc. Si am ramas cu un tic. Dau din maini mai mereu cateodata si fara sa mi dau seama. Ce sa fac ca sa scap? Mersi! Scz pentru categorie dar este foarte accesata si de asta

Răspuns Câştigător
| Florin1303 a răspuns:

Cand simti ca iti vine te fortezi si opresti dupa cateva zile iti va trece si eu am avut multe ticuri iar cand am inceput sa ma abtin mi-a trecut. Sper ca te-am ajutat.Si poate merit o funda...Glumesc dar oricum.Bafta,si sper sa te ajute sfatul meu.

2 răspunsuri:
| madalinfindrihan a răspuns:

Ai gresit categoriawinking

| Saraperry2005 explică (pentru madalinfindrihan):

Am mentionat asta, si motivul. Pwp