| Andreea202 a întrebat:

Hei TPU! După deflorare în care mi-a curs atunci pe loc sânge rosu apoi a venit ceva maro iar a doua zi, adică azi, este iar sânge rosu. Sa ma sperii de lucrul asta, este ceva normal? Menționez ca menstruatia trebuie să-mi apară peste 2 zile.

3 răspunsuri:
| CristianPetre2002 a răspuns:

Cuurcubeeeuu

| BoboBobo6717 a răspuns:

Ce treabă ai tu dacă avut orgasm fata, câți ani are și dacă si-au făcut sex oral? Ce studii ai tu? Ia vezi-ți de treabă dacă nu poți ajuta fata. Auzi la el, studii.

| BoboBobo6717 a răspuns:

Bine, bine. cunoștințe. Dar ce treabă au întrebările alea 3 cu ce a întrebat fata? Și nu îmi spune că o să mergi tu expre să întrebi cunoștințele alea pentru o fată pe care nu o cunoști