| Burlacu006 a întrebat:

Hei TPU.
fata de care imi place mi-a zis ca sunt urat si ca nu am fata de ea, ce sa fac acum? imi place mut de ea, uitati-va la poza mea de profil spuneti-mi parerea voastra si ce ar trebui sa fac, dau fundakiss.

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Fiecare om este frumos in felul lui.
Trebuie sa nu incetzi sa fisezi niciodata,asta te tine tare si aduce succesul.
Fi tu insati, fa-ti prieteni de incredere, vei gasi o fata buna inntr-o zi, pe cineva cu care sa iti intemeiezi o familie frumoasa. Daca tu esti cel din poza, nu esti urat.Esti normal, ok.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

10 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Ar trebui sa mananci o shaorma si s-o jignesti si tu, apoi sa-i ragai a usturoi in fata.

| neutrino a răspuns:

Fata are mare dreptate.

| Burlacu006 explică (pentru neutrino):

Adica zi parerea ta nu ca fata are dreptate

| NoRegretsxx a răspuns:

Nu! Nu esti urat. Esti un pusti normal. Arati ca un om obisnuit. Aia e o *** basinoasa cu figuri si mai si sufera de ea. Tu esti bleg daca te iei dupa ea. Sper sa nu iti pierzi increderea in tine din cauza ei. Bravo tie ca ai avut curajul sa ii spui ca o placi. Nu e nimic ca te'a respins. O sa vezi ca in viata o sa mai ai parte de refuzuri. Nu'ti fa griji. Important e sa le accepti si sa treci peste fara sa dai prea mare importanta. Persoana potrivita pentru tine o sa apara cand e momentul.
Cat despre ea nu ar trebui sa faci nimic. Clar e o ingamfata de copila care habar nu are cum sa fie diplomata. Nu uita..balta are peste. happy
Mult succes.

| Burlacu006 explică:

Dar ziceti-mi si parera voastra despre mine adica sunt urat frumos.

| DaW a răspuns:

Da ba esti urat da-te dracu. E bine? Saraca fata a bagat coma direct

| Burlacu006 explică (pentru DaW):

Vai frate, ia aratate ma tu da o poza cu tine sa ne comparam.

| DaW a răspuns (pentru Burlacu006):

Www.facebook.com/davidutzuu;) ia la balon prietene.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Io nu neg

| BeatrizBetty a răspuns:

Mai...fiecare este frumos in felul lui. Daca ei nu-i place de tine nu o poti obliga...nici decum sa-si schimbe parerea legata de tinewinking