| Madalina115 a întrebat:

foarte important.am fost cu un baiat 4 luni si ne-am despartit, mai mult din cauza mea pentru ca am facut niste chestii.chatterboxel acum e cu altcineva (am citit niste mesaje de pe telu unui prieten si ei isi spun in fiecare mesaj ca se iubesc... dar nu stiu daca e chiar asa pentru ca asa imi spunea si mie cat am fost impreuna). eu il iubesc foarte mult, si stiu ca nici el nu ma uitat de tot inca, pentru ca am trecut prin multe impreuna, si acum se da iar la mine...si chestii din astea(toata ziua, pentru ca suntem in aceeasi clasa). credeti ca si el ma iubeste? ps:nu se intalneste cu actuala sa prietena decat de 2 ori pe saptamana.va rog ajutati`ma! nu pot crede ca s`a terminat.totul era prea frumos intre noi.

Răspuns Câştigător
| alle_2939 a răspuns:

Te-a ranit,te cred,stiu cum e,incearca si tu si fal gelos, si vei vedea cum reactioneaza, iar asa vei afla daca inca te ma-i iubeste sau nu

2 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

A zis ca ea l-a ranit pe el...cel putin asa am inteles eu...

daca e asa cum zici tu cauta-l, vorbiti sau raspunde-i la avansuri!

succes

| Aniiia a răspuns:

Nui da ncio sansa. daca tea ranit, poate te mai raneste o data. punct. funda/ pliz