| Madalina115 a întrebat:

foarte important.am fost cu un baiat 4 luni si ne-am despartit, mai mult din cauza mea pentru ca am facut niste chestii. el acum e cu altcineva (am citit niste mesaje de pe telu unui prieten si ei isi spun in fiecare mesaj ca se iubesc... dar nu stiu daca e chiar asa pentru ca asa imi spunea si mie cat am fost impreuna). eu il iubesc foarte mult, si stiu ca nici el nu ma uitat de tot inca, pentru ca am trecut prin multe impreuna, si acum se da iar la mine...si chestii din astea(toata ziua, pentru ca suntem in aceeasi clasa). credeti ca si el ma iubeste? ps:nu se intalneste cu actuala sa prietena decat de 2 ori pe saptamana.va rog ajutati`ma! nu pot crede ca s`a terminat.totul era prea frumos intre noi. dc se da ink la mine daca ii zice si aleia ca o iubeste? nu pot intelege.thinking

Răspuns Câştigător
| Cristinne_3572 a răspuns:

Sincer sa iti spun o poate face din mai multe motive, unu ar fi ca chiar nu te/a uitat, doi ar fi ca poate stie ca il iubesti si face haz.insa eu cred altceva, ce ar fi sa il intrebi personal de ce se mai da la tine daca iese cu aia.si ce vroiam sa mai spun, nu prea cred ca el o iubeste pe actuala prietena, in primul rind pentru iubire e nevoie de ceva timp si in al doilea rind ce fel de iubire de 2 ori pe saptamana.p.s :mai spune ca au fixat si zilele in care se intilnesc

1 răspuns:
| StaceyG a răspuns:

Draga madalina eu cred ca inca te iubeste s-a combinat cu aia doar ca sa te faca pe tine geloasa nu iti pierde speranta se va intoarce in final la tine