| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy
Am o mica problema...
Sunt impreuna cu un baiat de 2 luni jumate. Si el ma saruta, dar eu nu stiu cum si m-as simti aiureaaaaasad si acum 2 seri el m-a intrebat "dar u de ce nu ma pupi si ma lasi doar pe mine ". Si nu am stiut ce s-ai spun... Din aceasta chestie am devenit mai ganditoare si el crede ca sunt suparata cam asa sunt.
Eu i-am spus ca sunt suparata dintr-o problema mai delicata si ca nu am cum s-ai spun. Chiar daca as vrea... si nu prea stiu ce sa ii zic ca nu vreau sa-l mint ca tin foarte mult la el. dar nici nu vreau sa pic de proasta. totusi am 14 ani straight face ce dracu... si as vrea si eu niste sfaturi ce s ai spun sau cum sa procedez. Sau sa invat sa sarut.laughing nu stiu ceva.
Oricum orice ajutor este bine venit. multumesc ff mult ce mai bun raspuns primeste fundita :*

1 răspuns:
| mystick a răspuns:

De cate ori am vazut chestia cu"Eu nu stiu sa sarut"
Frate.incercati odata.nu aveti cum sa va faceti de ras sau ceva de genu... poate doar daca vomati pe respectivul/respectivalaughing... dupa ce incercati o sa vedeti ca era mai simplu decat credeatihappy