| Pissycutzza a întrebat:

Hm..Imi puteti spune cam cum..se comporta un baiat (timid) Cand ii place o fata? [Fundita ]

Răspuns Câştigător
| WeAreYoung a răspuns:

Pai se inroseste cand se uita la tine, nu are curajul sa te priveasca in ochi si cand tu te uiti la el pleaca

9 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Buna. Vorbeste cu ea, ii zambeste mereu, o priveste frumos, se comporta foarte frumos cu ea. Si totusi nu are curajul sa ii declare sentimentele.

| Wihox a răspuns:

Da iti putem spune. Incearca sa se bage in seama cu chestii inutile si ar face orice sa stea de vorba cu fata de care ii place. Zambeste cand este in preajma ei, ofteaza cand o vede cu altu etc etc

| Stein a răspuns:

Nu are curaj sa te priveasca in ochi, te evita, se balbaie(asta daca are curaj sa iti vorbeasca) :]

| h3r a răspuns:

Hmm. Devine agitat in prezenta ei, devine rosu la fata, isi freaca mainile...mai multe gesturi din care reiese faptul ca o place.
O sa-ti dai seama singura.

Take care!

| Xtadelo a răspuns:

Se vede in ochii lui. happy
Se vede cum o priveste. :X

| Soowhaat01 a răspuns:

Pai, ii zambeste mereu, cand ii spui ca iti place de un baiat, iti face o fata anumehee hee Eu de exemplu, eram la scoala, si era ziua profei. I-am facut o petrecere surpriza. Si el, a cantat la chitara si mi-a zambit mereu cand canta. Si am pus o prietena de'a mea, sa il intrebe daca ma place, si el a zambitwinking deci nu a zis nici da, nici nu.

Bafta!

| Chira_Cristi_1997 a răspuns:

Se uita la ea, vorbeste rare ori, de multe ori nu te priveste si poate sa te placa de ceva ani si sa nu-ti fi zis

| Pissycutzza explică:

Va Multumesc..Toate raspunsurile sunt bune! :*

| Pissycutzza explică:

V-as Da La Toti funda.big grin