| Zuzabaaa a întrebat:

Ieri la scoala baiatul pe care il plac era cu o tipa in fata scolii si un coleg era la fereastra si i-a zis colegului meu sa ma cheme dar nu stiu dc sa vad eu ca e cu o fata?
Cand ieseam cu el in oras ne sarutam ne spuneam ca ne iubim si dc era cu ea chiar nu inteleg. Vreau raspunsuri cat se poate de repede.

Răspuns Câştigător
| AndreiThEBest123 a răspuns:

Pai da ma da el crede ca nu l-ai vazut face pe prostu sau a 2 varianta este afemeiat (curvar). funda te rog?

2 răspunsuri:
| munteanella a răspuns:

Poate este doar o amica.happy Poti sa il intrebi. Daca nu doreste sa ma iasa cu tine sau si-a gasit alta fata, de ce iti da sperante?

| Dumy_Dumitru_1995 a răspuns:

Poate el te-a vazut mergand cu uni prieteni de ai tai (baieti) iar el a crezut ca il inseli apoi el a vrut sa te faca geloasa parerea mea...