| দদদদ_গগগগ_1990 a întrebat:

Imi cam place de o fata de la mine din clasa. Si ea ma place, dar nu stiu cum sa fac mai subtil sa fim "intr-o relatie". Mentionez ca sunt in gimnaziu, in clasele mai mici. Mulțumesc, anticipat.

3 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Un sfat, lasa iubirea pe mai tarziu, concentreazate pe carte, de iubit ai o viata intreaga la dispozitie.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa iubirea pentru mai tarziu, acum prioritar este pregatirea pentru examenele nationale.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Ma,la mine "mimeaza" ca o fac doi baieti mereu, faceau si cand eram mai mici.Deci nu ma mira sa vrei o "iubita" la varsta ta! Pai ai putea sa stai cu ea mai mult, sa o imbratisezi, cu tinutul de mana merge. Poate te intreaba ea si daca nu te intreaba, o intrebi tu. Oricum daca va tineti de mana pare logic ca sunteti impreuna.