| NothingImportant200 a întrebat:

Deci la mine este o situatie mai dificila pentru ca baiatul de care imi place se muta la o alta scoala din toamna.Si noi am facut impreuna doar clasele primare si nu am putut sa iesim, sa ne tinem de manac etc, pentru ca eram prea mici si acum in clasele de gimnaziu mi-e frica sa nu se indragosteasca de o fata si sa se combine cu ea! Ce sa fac? Mi-e rusine sa ii zic ca il plac! Inca odata : Ce sa fac? Dau funda pentru cel mai bun raspuns! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Daca tot se muta la o alta scoala. incearca sa-i spui ca il placi. big grin Nu ai ce pierde!
Daca iti spune da, e super bine, daca te refuza... oricum va fi la alta scoala, tu nu il vei mai vedea foarte des si vei trece peste.
Parerea mea!
Curaj! big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca nu ai precizat varsta pe care o ai.Totusi ma gandesc ca o relatie, in clasele de gimnaziu este prea mult.Intradevar,daca se muta la alta scoala, exista posibilitatea sa se indragosteasca de o fata. Dar nu-i nimic rau in ai spune ca il placi.Eu te asigur ca vei avea numai de castigat.Succes!