| antonia1974 a întrebat:

Hei TPU imi place de un baiat care este mai mare de cat mine cu un an insa pana acuma credeam doar ca imi place de el dar astazi cand a stat langa mine simteam fluturasi in stomac, picioarele mi se inmuiam si cand il va ma fac rosie ca un "rac"
Cred ca m-am indragostit de el. Cum as putea sa ii spun ca il iubesc? M-am gandit intr-un loc mai retras unde sa il tin de mana sa ma uit in ochii lui si sa ii spun. Insa imi este frica din cauza raspunsului pe care o sa-l dea sad. Si cred ca o sa plang...

Răspuns Câştigător
| AdyAdeluş a răspuns:

Pai... Du-l intr-un loc retras dar nu il tine de mana si chestii. Fiind ca nu pare tocmai potrivit.
Uite... Eu zic sa ii spui ca il placi si sa il intrebi daca si lui ii place de tine. Cea mai buna metoda este asa: sa il duci undeva unde este mai retras si nu ma vede nimeni.
Bafta! Pentru alte detalii si sfaturi astept mesaje in privat!

| antonia1974 explică (pentru AdyAdeluş):

Imi este foarte frica de raspunsul lui dar eu chiar il iubesc dupa cele intamplate, cand sunt langa el sunt in al 9-lea cer insa imi este frica ca dupa aceea sa nu se uita ciudat la mine... imi este frica sa nu distrug aceasta prietenie big grin...

4 răspunsuri:
| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Frumos..pff.
Ehe imi aduci aminte de vremurile bune happy
N-am mai simtit de ani de zile senzatiile astea. Bucura-te de ele ca ma tem ca nu o sa te mai intalnesti mai tarziu cu asa ceva.

| FartsMaker a răspuns:

Decat Bear Grills are fluturasi in stomac... :\ deci du-te la un doctor ca ai simturile prea puternice...

| antonia1974 explică (pentru FartsMaker):

Asa se zice " geniule " straight face