| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat, dar diferenta de varsta e de 3 ani ( el e intr-a 12a :d). Nu stiu ce sa facthinking pe holurile liceului cand ne vedem practic ne "holbam" unul la celalalt laughing intr-o zi l-am vazut cand treceam cu o colega si am vrut sa ma uit mai atent si cand m-am intors ne-am "holbat" din nou unul la celalaltlaughing nu stiu ce sa credthinking ma place sau nu? Faza este ca nici macar nu vorbim, nu mai spun ca nici nu ne salutam. Ce credeti ca se intampla intre noi?

11 răspunsuri:
| claudiu123 a răspuns:

Daca se uita asa insistent ori ii place ceva la corpul tau ori poate a prins sentimente pentru tinewinking Si 3 ani nu sunt o diferenta foarte mare, mai ales ca sunteti mari ( cls a 8-a plus ). De preferat e sa ii spui ce simti sau sa pui un prieten de-al lui cu care te ai bine happy pentru a afla daca el simte ceva pentru tine si ca sa nu te faci de ras

| BeastMaster a răspuns:

Pai depinde de care s-a "holbat" primul la celalalt, unul dintre voi i-a atras atentia celuilalt si da, e posibil sa te placa, sau sa il speri. Dar probabil te place.

| papusica987 a răspuns:

Cred ca da.
ce-ar fi sa il saluti...fa rost de id lui sau fb si vorbiti.

| xanderblackx a răspuns:

Fluturasii adolescentei... cand cele mai mari dorinte vreti sa vi se implineasca si credeti ca vi se cuvin, dar sunteti mult prea mandrii si mai ales fricosi pentru a putea vorbi unul cu celalalt. ce sa-i faci tineretea. asta se intampla cu voi

| adrianamara a răspuns:

Cred ca te place, intra si tu in vorba cu el sau aboredeaza-l pe mess si vezi cum decurge situatia! succes!

| danielcoman32 a răspuns:

Varsta nu are importanta, eu am 29 ani, si am relatii cu fete de 14-17 ani, si e foarte ok

| iopoiop1 a răspuns:

Poate nici nu te cunoaste si se holbeaza la tine ca te holbezi tu la el laughing

Incearca macar sa te bagi in seama cu el sa faci cunostinta apoii deventiti prieteni in cele din urma daca va potriviti iubiti.

| Alina2910 a răspuns:

Spune-i,nu mai astepta

| doolby a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el! dar nu-ti fa prea mari sperante sa nu suferi pe urma! de unde esti?

| Zule15 a răspuns (pentru doolby):

Din botosani big grin

| Ahi7o a răspuns:

Cel mai probabil este faptul ca ii esti simpatica) Faci parte din acea categorie de fete ( la fizic ma refer) pe care le place el, si carora le atrage atentia!