| cnaibig a întrebat:

Hei, TPU imi place de un baiat dar e o mare problema nu putem fi impreuna, nu stiu daca ma place dar si daca lui i-ar place de mine eu nu as putea fi cu el pentru ca el a mai fost cu 2 prietene de a le mele! cce sa fac?sadsadsad

4 răspunsuri:
| ConnstanntiN a răspuns:

1. Nu poti sa fii cu el pentru ca a fost cu 2 prietene de ale tale? are you crazy? (fa-ma sa inteleg)

| cnaibig explică (pentru ConnstanntiN):

Da nu pot fi cu el caq a fost cu inca 2 prietene de a le mele si ele s-ar supara si ne-am certa si de aia

| ConnstanntiN a răspuns (pentru cnaibig):

Nu vad in asta o problema, sfatul meu eu sa incerci sa te cuplezi cu el a vedeti daca sunteti compatibil si crede-ma dupa ce o sa iti fie bine cu el nu o sa iti mai pese ce o sa se intample cu prietenele tale, o viata ai, PROFITA!

| DolsePapusik a răspuns:

Sa nu te intereseze de prietenele tale! Are o sora mai mica, bagacioasa incearca sa te dai pe langa ea sa iti spuna daca te place apoi treci la atac! Poti incepe cam asa : '' Buna! Ce faci?'' Fi si tu mai vigleana ca o vulpe!