| FamousGirl4 a întrebat:

imi place de un baiat, destul de dragut, popular, nu ca asta ar conta, dar, din vara, de cand stateam cu cea mai buna prietena a mea pe afara, si el se uita insistent la mine. Uneori stateam si ma uitam la el si el la mine, secunde intregi fara sa imi dau seama ca el chiar se uita in ochii mei. Avem prieteni comuni, dar nu iesim asa des amandoi, afara. Am observat ca el e interesat de fetele cu "multe likeuri" sa zic asa. Nu ma consider o persoana asa populara doar ca ma inteleg cu multi prieteni in care am totala incredere. Si, asa m-am indragostit de ochii unu baiat destul de timid. Nu ma cunosc foarte bine cu el, stiu cate ceva despre el, dar chiar nu pot sa inteleg de ce pana in ziua de azi se tot uita la mine, ma tachineaza uneori si se baga in grupuri in care si eu sunt. Sunt sigura ca ii place de o fata destul de frumoasa fi populara dar, extrem de materialista. Cred ca e evident ca stie ca il plac, adica 100% stie, dar nu de la mine. Vreau sa aflu daca ma place, dar fara sa ma bag in viata lui, sa-l iau la socoteala sau altceva. Doar sa stiu daca ma place si de acolo cred ca stiu ce sa fac. Fundaa.

5 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Mai întâi încearcă să te împrieteneşti şi tu cu el, să fiţi ceva mai apropiaţi. Bagăte şi tu în grupurile în care el este [Dacă cunoşti pe cineva de acolo]
Baftă.

Dacă te-a ajutat răspunsul meu, fundă.

| Nelamuritul a răspuns:

Daca face asa cum zici u ii place de tine, dar ca sa fii sigura du-te la el ca nu-i asa greu si intreaba-l.

| Dau3DMoriHD a răspuns:

Sunt baiat si stiu ce e asta baiatul prin asa mod cucereste fetele big grin tiam deschis secretulbig grin.Eu cred ca lui ii place de tine 100% succes la iubire funda pliz

| Stefanuk a răspuns:

Eu te-as sfatui sal pui la niste incercari mai discrete ..intelegi? intreaba prieteni lui daca le vorbeste despre tine daca da te place vi un pic versata daca vrei sa afli ceva... funda

| cristianboss12 a răspuns:

Incearca sa ii spui ce simti