| milckey16 a întrebat:

Imi place mult de un tip. El mi-a cerut sa fim impreuna dar, nu i-am zis nimic adica era pe mess si am amana t raspunsul pana in prezent. Dar la el nu imi plac niste lucruri e genul care l-au crescut bunicii si el e asa cam de capul lui si ma ia ca sa imi atraga atentia vine imi pune mana pe spate, ma ia in brate si odata eram pe banca si el zice nu ee camm tare acolo vino la mine in brate si stai pe moale.Si prietenul lui cel mai bun vorbeste cu mine ma suna si pur si simplu ma inteleg mai bine decat cu el. Si acum cel de care imi place a inceput sa se certe cu celalat spunandu-i ca fura gagici si asa, siii acum pentru ca stiu ca ma place nu mai simt acel ceva pentru el parca atunci cand iti doresti un lucru simti altceva decat atunci cand il ai si zici si cu el si fara el sunt tot acolo.Si el ma intreaba mereu ca de cand m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el ma comport diferit adica:nu il mai bag in seama si asa si ma intreaba ca de ce ma port asa cu el si de ce nu ma uit la el si eu nu mai stiu ce sa fac. Totii imi zic ca vai ca ce proasta esti de ce nu vrei sa fii cu el si asa.Deci voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

Pai doar tu sti daca iti place de el sau nu! Daca nu iti place de el nu are rost sa fi cu el numai asa.Insa daca il placi cu adevarat atunci merita sa ai o relatie frumoasa cu el.Stiu cum ii...multi baieti is genul asta si nici mie nu prea imi plac cand fac din astea.Dar eu zic totusi ca merita sa incerci! Si daca face fite sau nu te intelegi bine cu el ii dai papuci!laughing

Succes si ai grija de tine:*