| Serban147 a întrebat:

Hei TPU.
In ultimul timp, a inceput sa ma plictiseasca pornul in general.
Ce sa fac sa imi revina cheful?
DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Alejay a răspuns:

Mai bine, multi vor sa scape de dependenta creata de porn, unde ajung sa nu mai poata avea erectii imediat in pat cu fata din cauza ca sunt obisnuiti sa se satisfaca singuri! take a break Serban and get on with IT

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sa-ti faci o viata

| darrio2007 a răspuns:

Sa-ti faci o prietena/iubita.

| AFR81 a răspuns:

Ia o pauza si gaseste-ti alte activitati.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa iei o pauza! Sa te focusezi pe a-ti trai viata nu a face o obsesie din sex si porn.

| LoveSleep a răspuns:

Si pe mine. Tot caut clipuri pana ma plictisesc de labă. Tipele nici măcar nu se străduiesc. Hai sa facem o petiție sau ceva.

| seth2016 a răspuns:

Pai pornul nu da dependenta. Altfel nu ti-ar pieri cheful.

In rest ce a zis whatevernvm.

| MrCaNaByS a răspuns:

Sa te lasi de el

| LoveSleep a răspuns (pentru MrCaNaByS):

De ce, îți merge mai greu site-ul dacă se uită mai multă lume?

| MrCaNaByS a răspuns (pentru LoveSleep):

Si gluma unde e?

| LoveSleep a răspuns (pentru MrCaNaByS):

Chiar acolo, n-o vezi? Filmele porno îți strică vederea, băiete.