| MariusMarius07 a întrebat:

Parca m-am plictisit de tot, de viata in general. Ce sa fac sa-mi revina cheful de a trai?

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Mergi in Spania la furat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incepi sa te mai si distrezi.

| vanilla80 a răspuns:

Ceva te supără, rezolvă problema și treci peste happy

| Gerard9965 a răspuns:

Fa.ti prieteni, iesi in oras, incearca sa strangi bani sau sa muncesti pentru un scop anume, fa.ti o iubita in caz ca nu ai, mergi cu ea la film, restaurant, fa un copil, devino bunic si poti sa mori linistit

| AlexBrooK00 a răspuns:

Ieși din rutina asta zilnică fa ceva diferit și nu uita " Sa nu te bucuri de tot ce-n societate-i interzis e ca și cum ai sta paralizat la pat in paradis" da vezi sa nu îți întreci limitele ca vor fi urmări mai grave.

| LumyBlumy a răspuns:

Baga o manea pe sistem si distreaza.te laughing))