| AnonymousMLG a întrebat:

Ce sa fac sa imi revina cheful de teme?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Toata lumea ar trebui sa stie ca scoala iti testeaza doar memoria, nu si inteligenta.

| GoldenZenith a răspuns:

L-ai avut vreodată? laughing
Trebuie să le faci, altfel ciuciu note bune, ciuciu viitor.

| GoldenZenith a răspuns:

El vrea motivație, nu a zis nicăieri că nu pot minți in ceea ce spun. happy

Este ca și cum i-ai spune unui copil mic "culca-te! Altfel vine bau-bau!". Eh.

| oglindasultanului a răspuns:

Munceste la frumusetea caietului.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu le faci

| 393Dan a răspuns:

Spune in glas tare "eu vreau sa-mi fac temele!". Repeta asta de vreo 5-10 ori si ai sa vezi functioneaza. Ca sa functioneze mai bine, fa asta dupa ce ai inchis televizorul/calculatorul.

| Superior a răspuns (pentru 393Dan):

Eu nu pot face tema daca nu am PC-ul aprins laughing) E ceva de genul "Hai, fa-o scumpete si vino la mine mai repede!"

| 393Dan a răspuns (pentru Superior):

Te-aspeapta, ii e dor, nu poate trai fara tine laughing Telefonul nu-i gelos?

| Superior a răspuns (pentru 393Dan):

Pe el il iau la 2 noaptea pe anime happy

| 393Dan a răspuns (pentru Superior):

Iti inseli PC-ul? vezi sa nu te prinda, ca n-ar sa ti se mai conecteze la wifi )

| Raniaa a răspuns:

Te apuci sa le faci.

| TPUam a răspuns:

Sa vrei sa faci ceva, inseamna sa iti doresti!
nu exista nu am chef, sau nu pot...