| Raluca28 a întrebat:

in vara am cunoscut un baiat cu care nu m-am mai vazut de atunci, vorbim pe mess doar, suntem practic impreuna dar doar virtual. nu am imi vorbit depsre o posibila intalnire de mult. saptamana viitoare o sa merg aproape de liceul lui si cred ca o sa ne putem intalni, dar nu stiu cum sa ii zic ca vreau sa ne intalnim, nu vreau sa ii zic direct, vreau sa "bat apropoul". o idee cat de micuta acolo, dau vot, funda (sper sa le stiu dalaughing. ca sunt cam noua)laughing multumesc:*

1 răspuns:
| Cristinutzaa2806 a răspuns:

Pai ai putea sa-i zici ceva de genu:ce as fi ras la gluma asta daca eram in fata ta sau ce mi-ar place sa-ti vadin realitate minunatii tai ochi...sau...ce ne-am distra daca am fi o dupamiaza plimbandu-ne printr-un parc(daca sunteti persoane glumete). Sper ca te-am putut ajuta. Fundahappy