| Sellena2002 a întrebat:

Iubitul meu este cu mine in clasa.Am auzit de la niste colege,ca el ma insala.Dar nu stiu ce sa cred! Adica, cand ies in oras, avem acelasi parc preferat si mergem mereu acolo.Cand ies cu fetele,ma duc acolo si stau ceva timp,insa nimic nu se intampla ciudat.Dar,nu stiu ce sa cred,el imi arata ca ma iubeste,si tine mult la mine, insa, colegele mele aproape toate mi-au spus aceeasi situatie cu aceeasi fata.Cand i-am spus, el zicea ca s-au vorbit pentru ca colegele mele sunt geloase pe mine ca stau cu el(e cel mai frumos baiat din clasa).Pe cine ar trebui sa cred? Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Pana nu vezi tu cu ochii tai, nu-l poti acuza

| Sellena2002 explică (pentru KamaSutra):

Adevarat! Asta imi spun si eu mereu!

8 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Noh, cauta dovezi! Cere la fetele acelea dovezi. Sau, fi cu ochii pe fata cu pricina cand ai ocazia. De rgula, baietii care sunt 'cei mai nu stiu cum' sunt taaare orgoliosi si vanituosi, deci n ue exluc sa fie si el un ticalos. Asa ca, din moment ce el oricum nu marturiseste, pune-l sub observatie si cere dovezi, date concrete, etc.
Daca cercetezi si intrebi acele fete la ce ora era cu tipa aceea, si apoi cercetezi el la ora aceea pe unde era, vei face potrivire sau nepotrivire de timp - daca e nepotrivire, nu te inseala, daca e potrivire, atunci trebuie chiar sa il urmaresti, fiindca deja ai motive sa o faci.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E normal sa te insele sunteti tineri nu trebuie sa fiti in relatii serioase, voi trebuie sa experimentati cat mai multe cearsafuri.

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Aici ai foarte mare dreptate, degeaba le spui toti se cred maturi si seriosi

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Da da asa fac frate si pe urma vin si plang ca uauaua m-a inselat iubi m-a parasit pentru alta crying crying crying

| neutrino a răspuns:

Nu te mai lua dupa gura lumii.

| Emilian65 a răspuns:

Colegele tale, prin vorbele care ti le spun, vor sa te desparta de iubitul tau. Cred ca ar fi bine sa-l asculti pe el, nu pe colegele tale care vor sa-si bata joc de voi, despartindu-va.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Invidia e de cand lumea. Pana nu calca omul pe bec sa il prinzi in fapt sunt doar vorbe goale.