| anonim_4396 a întrebat:

simt nevoia sa vorbesc cu cineva si nu pot sa vb cu altcineva in afara de voi, am vorbit si cu prietenele mele despre asta inainte.

E vorba de iubitul meu cu care stau de 1 an, el a stat cu o fosta colega de-a mea si e tiganca.Si pur si simplu am un sentiment de antipatie fata de aceea fata,pentru ca o stiu de mica.(paduchi,si chestii) si nu vreau sa judec ca este de alta etnie, insa el fiind roman ca si mine avand o situatie financiara buna, stiu ca ma iubeste enorm.Insa am momente cand ma enervez pe el si nu pot sa-i spun ca ma lasa rece sentimentul cand ma gandesc ca a stat cu aiastraight face.Nu stiu ce e cu mine,poate sunt rautacioasa insa si voi fetelor ati simtii la fel, si baietii cred daca s-ar intampla opusul.
Am un sentiment de"scarba" poate e mult spus, insa asta simt.Chiar daca mi-a spus ca a fost o alegere proasta ca a stat cu ea, altii spun ca a tinut la ea.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti rautaciosa sa stii, lasa trecutul sa fie trecut, conteaza ca acum sunteti impreuna si va iubiti[nu iti mai face rau singura]

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, nu contează că a ţinut că nu! Gândeşte-te la prezent lasă trecutul cât timp el te iubeşte e bine, sunteţi împreună tu vrei să spui că n-ai avut pe nimeni înainte poate la fel spune şi el că ai stat cu nu ştiu ce băiat, pe lângă toate astea de oricine te-ai despărţi tot ţi la acea persoană, am o iubită de doi ani şi eu tot o plac pe prima... Sunt lucruri ieşite din comun. Oricum tu eşti învingătoare.
O seară frumoasă!

| dracu14 a răspuns:

Sincer mi-ar fi scarba sa ma ating de iubita mea stiind ca inainte a fost cu un tigan
pe tine te sfatuiesc sa te concetrezi pe prezent, sper sa reusesti sa te impaci cu ideea, eu n-as reusi...

| MrAnderson a răspuns:

E, aici e o amestecatura.

E si un pic de multa antipatie fata de ea, si poate faptul ca nu esti tu foarte atasata de el.
Ai mentionat ca te iubeste enorm, dar nu si invers.winking