| Kara361DIsnOt a întrebat:

Ma simt putin cam ciudat sa intreb asa ceva pe retelele de pe internet dar am zis sa incerc: Imi place foarte mult un baiat, care mai are un semestru si va pleca. Nu stiu daca ma place, probabil nici nu ma cunoaste. Faza e ca nu-l plac il iubesc...

Răspuns Câştigător
| AlinaMihaela28 a răspuns:

Buna,sti ai putea sa incerci sa te bagi cu el in seama si poate incetul cu incetul va veti cunoaste reciproc:-D

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Spune-i si lui happy

| andrei1237 a răspuns:

Incearca sa ii dovedesti ca il iubesti si nu ai putea trai fara el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i un biletel in ghiozdan ^_^

| alin1450 a răspuns:

Sarutal fara sa te gandestilaughingi va placesmug:]]