| Anonimus197568 a întrebat:

Mi-am cumparat laptop-ul Toshiba Satellite C855D 11U si nu avea drivere. Am pus windows xp si windows vista si windows 7 si ce drivere am gasit nu megeau.Laptop-ul asta merge numai cu windows 8 sau nu gaseam eu driverele bune?
Acum merge cu windows 8 am gasit si drivere dar vreau sa stiu daca merge sa pun alt windows ca windows 8 nu imi place

P.S.: Dau Funda daca ma lamuriti(scuzati categoria dar e cea mai populara)

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.