| gнσѕт a întrebat:

Am un laptop Toshiba satellite c6601 cd cu windows xp professional [nu radeti, nu am avut timp sa ii bag 7 ] si am invatat sa fac prt screen [ nu ma pricep prea bine big grin ] si fac poza si apoi daca vreau sa mai fac alta imi ramane acolo in paint poza anterioara sau spune ca nu contine nimic[adica ca si cum nu as fi apasat butonul] va rog vreo solutie? puppy dog eyes Multumesc frumos :3 [scuzati categoria dar stiu ca aici e foarte aglomerat.]

Răspuns Câştigător
| tr3ig a răspuns:

Bunicel laptopulwinking nu o sa rada nimeni de tine stai calm. iar cei care or sa o faca sun ori "cocalari de drobanti" care saracii nu stiu sa aprinda un pc dar se dau smecheri cu tot ce apare nou in cazul nostru in materie de software, ori copii ai strazii care nu stiu ce inseamna un winwinking.

pai problema este simpla, apesi o data pe butonul de print screen intrii in paint si dai la fisier si lipire sau dai simplu ctrl+v salvezi poza, inchizi paintu, dupa care repeti procedura pentru o a doua poza, a treia si asa mai departe. sau ca sa nu mai inchizi paintu, pur si simplu dupa ce salvezi poza facuta ori dai file si new ori stergi poza care iti apare in paint facuta inainte. bafta

| g???? explică (pentru tr3ig):

Ms pentru tot si ca te-ai deranjat sa raspunzi la intrebare big grin

| tr3ig a răspuns (pentru g????):

Stai calmwinking de asta este situ si de asta suntem noi aici, sa ne ajutamwinking nu s-a nascut nimeni invatatwinking

| g???? explică (pentru tr3ig):

Ok mersi big grin

| g???? explică (pentru tr3ig):

Ai id de mess? Vreau sa te mai intreb ceva.

| tr3ig a răspuns (pentru g????):

Tr3i_g

| g???? explică (pentru tr3ig):

Add m3

7 răspunsuri:
| BSwwatch a răspuns:

Nu,nu este asa aglomerat!