Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi toate driverele necesare pentru un laptop Toshiba satellite c655-s9520d? PS:nu stiu daca e categoria buna dar mi s-a parut cea mai buna.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.csd.toshiba.com/......ontent.jsp

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop Cauta aici in functie de model si sistemul de operare folosit! Succes!

| laptopnews a răspuns:

Scuze! Ti-am dat link-ul de la service, acesta este cel cu drivere - http://laptopnews.ro/download-drivere-laptop

| Ex89 a răspuns:

Incearca sa cauti pe Google sa scrii marca si seria, o sa le gasesti mai greu daca laptopul este vechi dar o sa le gasesti