| Tyrus a întrebat:

Nu știu ce sa ma mai fac cu frica de a îmi pierde iubita.
E o copila are 14 ani, cu trei ani mai mica ca mine.
Zilnic am frământările astea în plus simt ca nu e atrasa de mine uneori.
Eu nu am încredere în mine, sunt mai nașpa decât iubiții surorilor ei. Nu știu ce sa ma mai fac. Nu vreau sa o pierd. Dar dacă își va dori ceva mai bun. Vreau sa scap de aceasta teamă
Vreun sfat?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E o copila man, ce sa spun daca fata e serioasa nu isi fie frica

| danutzu96 a răspuns:

Daca are 14 ani ce vrei de la ea? Trebuie sa ai rabdare cu ea.

| Necunoscut112 a răspuns:

Şi crezi că o să rămâneţi împreună până la adânci bătrâneţi?

| Bernardus a răspuns:

Are 14 ani, nu te poti astepta la o relatie serioasa