| CocaineXd a întrebat:

vreau sa va spun povestea mea;(. Pai ....incepe cam prin anul acesta in iunie, prietena mea cea mai buna ma invita la ziua ei, ea si-a tinut ziua la un prieten de al ei. Toata seara am stat si tot eram cu ochii pe amicu prietenei mele, nici macar nu stiam cum il cheama. Cand sa dau sa plec acasa vine dupa mine si ma ia de mana si cam asa am mai stat o ora de vorba cu el. A doua zi am iesit in oras, si asa ca m-am gandit sa trec pe la el, s-a bucurat cand m-a vazut si asa am ajuns sa fim impreuna. Am fost doua luni impreuna, pana intr-o zi cand ne-am certat din cauza ca el crede ca il insel din cauza ca nu ii dau telefonul meu sa se uite la el, nu vreau sa il dau pentru ca daca m-ar iubi ar avea incredere in mine. Cu timpu l-am uitat. Uite asa venise si septembrie. Stateam pe facebook cand primesc un mesaj de la el ca sa ne intalnim in centru. M-am dus. Mi-a cerut scuze si vroia sa ne impacap. L-am iertat si ne-am impacat da mare greseala. Am fost 3 saptamani cu el, cu timpu a inceput sa nu ma mai bage in seama faza e ca nu stiu de ce tot ma intreb asta. Stiu ca tine la mine dar nu inteleg ce are. M-am gandit ca nu pot sta toata viata sa il astept pe el. Cu timpu am intalnit pe altcineva dar nu il iubesc. Pur si simplu mi-e si sila sa il sarut. Nu ma gandesc decat la fostul prieten. Faza e ca as vrea asa mult sa vb cu el, nu stiu dar tot vreau sa aflu de ce nu mai vorbeste cu mine. Vo ce ziceti sa am rabdare poate cu timpu ma voi impaca cu el, sau sa raman cu cel cu care sunt acum? eu nu prea simt nimic pentru el?

Răspuns Câştigător
| 1ding a răspuns:

Eu zic sa renunti la amandoi! Daca nu iti place actualul de nici o culoare, e mai bine sa terminati decat sa iti pierzi si timpul tau si timpul lui. Iar fostul tau nu e baiatul la care visezi, sincer. Si asta nu se va schimba. Ai grija de tine!