| ThinkDifferent a întrebat:

Nu stiu cum dar mi-a devenit draga o colega de clasa. nu prea stiu despre ce sa discut cu ea ca asa in general nu prea ne vorbim. Ceva sfaturi?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca stii ca se pricepe foarte bine la o materie, roag-o frumos sa iti explice ceva ce nu ai inteles. Discutati normal. Subiectele vor veni imediat. Nu trebuie sa planuiesti un intreg discurs. Pleaca de la ceva, de exemplu un film. Apoi o poti intreba ce genuri de filme ii plac. Poti dezvolta mult subiectul si chiar sa-i propui mai departe sa mergeti la unul.