| ManTheMan8 a întrebat:

Ce sa discut cu o fata ( colega de clasa ) care imi raspunde la orice flirt pe care il fac?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fapte, nu vorbe!

| ManTheMan8 explică (pentru neutrino):

Nu ma ajuti laughing, nu ma pot baga pe ea pur si simplu, vreau sa o fac cumva placutwinking

| Anonimuserr a răspuns (pentru ManTheMan8):

Vezi ce am zis mai sus!

| LoveSleep a răspuns:

Spune-i că ți-o dat mă-ta 20j de lei să scoți o fată drăguță la un suc și crezi că tocmai ai găsit-o.

| Anonimuserr a răspuns:

Flirtează în continuare cu ea, dacă vezi că te place bagă-te pe ea, dar dacă face mişto de tine, fă şi tu de ea. Depinde de ce temperament are.