| MissPussy a întrebat:

Hey. happy
Am si eu o intrebare... Am un coleg in clasa cu care ma inteleg bine sta in banca din spatele meu si mai vorbim uneori si radem dar am o ciudata impresie ca ma crede enervanta si ca il sacai. El si cu o prietena de-a mea mai nou au devenit cei mai buni prieteni, pot spune ca sunt ca niste frati. Si nu stiu cand il vad simt nevoiea sa stau pe langa el si vreau sa ma apropii de el adica sa devenim ca cei mai buni prieteni cum este el cu colega mea si sa nu credeti ca vreau sa il fur prietenei mele din contra vreau ca noi trei sa fim cei mai buni prieteni... ca fratii sa facem tot impreuna. Dar ce sa fac ca sa ma agreeze? Va rog am nevoie de sfaturi. happy

3 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Daca sunt ca doi frati, ai noroc, prin prietena voastra comuna va puneti apropia si cine stie poate se leaga ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MisFit20):

Adica miss Pussy ma laughing te doare mintea

| MisFit20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Yogyyyyy, frate >big grin