| mariapopa1234 a întrebat:

:* nu stiu cum sa incep.nu am mai avut un prieten de mult timp.si simt nevoia de unullaughing nu stiu daca ma itelegeti. am tot sperat si am incercat sa-mi gasesc pe cineva,dar nimic.ori sunt pretentioasa,ori nu stiu. eu cred ca problema este ca nu sunt prietenoasa si sunt cam timida la prima vedere, desi cand te uiti la mine, nu parelaughing ..parerea mea este ca sunt cat de cat frumoasa..si daca ajungi sama cunosti..sunt si de treaba, de gasca...ma rog. ceea ce voiam sa va intreb este: cum pot face, cum ii pot atrage pe baieti sa ma placalaughingserios. vreau sa am un prieten. sfaturi?:* FUNDA:*

16 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Poate dacă ai aștepta să mai crești, s-ar putea să întâlnești un mic prinț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti neaparat sa fi un aspirator de baieti, dezbraca-te (cand te aflii in casa singura, sa nu crezi ca ma gandesc la prostii ) la piele goala si mergi la fereastra cand vezi mai multi baieti trecand iti pui dorinta in gand, te urci pe fereastra si strigi la ei. baaa ete-aici!

| ahmet6 a răspuns (pentru anonim_4396):

Maxim astalaughing)

| ahmet6 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chestile astea se intampla, nu iti trebuie facultate, pur si simplu se intampla, eu de exemplu am avut o relatie cu colega de banca 8 luni, deci pur si simplu se intampla cand nu te astepti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ahmet6):

winking Cine nu cunoaste userul care a postat intrebarea nu stie ce si cum laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ahmet6):

La mine a reusit, doar ca eu am aratat la fete laughing cum ma vedeau erau toate buluc pe mine, asa mica o ai mai? laughing)))

| ahmet6 a răspuns (pentru anonim_4396):

Posibil.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vorbesti omule? uite ce am scris pentru ahmet6 si mai stam de vorbawinking

| ahmet6 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu cred ca este vorba de mica,mare,ma refeream ca se intampla cand nu te astepti,adica nu trebuie sa grabesti totul,eu unul am pus cariera logic, dar totul se intampla la momentul potrivit, ok poti sa dai de o curva de ex, dar de o fata buna mai rar, aceea trebuie cautata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ahmet6):

Lasand gluma la o parte ai mare dreptate

| BlueViP a răspuns:

Cauta pe facebook si da like, poate primesti inapoi si ai motiv sa incepi o conversatie.
Parerea mea e ca o relatie nu are nici un farmec daca nu simti macar o atractie

| BlakeLively a răspuns:

Lucrurile se intampla cand esti mai putin pregatit/a. Te sfatuiesc sa nu te mai gandesti asa de mult la asta, inteleg, ca si orice adolescenta ai nevoie de cineva. Sunt sigura ca daca vei astepta momentul potrivit si vei inceta sa-l mai cauti pe acel 'el' va aparea un baiat.Succes!

| Skruci a răspuns:

De unde esti?laughing
Pai e usor ca fata sa gasesti pe cinevahappy
Fi tu pur si simplu happy

| viposo a răspuns:

Foarte tare

| IoanaaMariaa a răspuns:

Nu trebuie sa-i cauti tu, lasa-i sa vina ei la tine, nu conteaza daca nu se intampla chiar in perioada asta. Asteapta, in aceeasta lume fiecare are jumatatea lui, si o va intalni mai devreme sau mai tarziu. happy