| Rallu_2412 a întrebat:

Pai am 1.65 si am 14 ani... si nu stiu ce greutate trebuie sa am la varsta si inaltimea mea... Va rog ajutati-ma = funda :X

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Cam 50 de kg.
@alexiss: trebuie sa ai cu 10 kg mai puțin decât înălțimea când ești adult, nu la 14 ani.

6 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Intre 40-50 de kg, dar aici depinde de fiecare cum se simte in piele lui, poti sa te simti bine si avand 40 de kg si avand 70 happy

| Scumpilici21 a răspuns:

Buna:*Eu am exact aceleasi datelaughingsi trebuie sa avem cam 52 de kilograme cam asa si ne putem ingrasa pana la 56, cam asa zicea doctorita la care am fosttongue fundita?smug

| loolaa13 a răspuns:

Eu am 12 ani, am 1, 70 si am 45 kghee hee...nu sunt chiar slabutza.

| alexiss_9225 a răspuns:

55 e perfectwinking trebui sa ai 10 kg mai putin decat inaltimeahappy

| Spitfire a răspuns:

In jur de 51-65Kg.

| madalin95 a răspuns:

180 kglaughing)