| KiticatG a întrebat:

Hei...Tpu peste câteva zile e ziua prietenului meu, face 17 ani ce as putea sa-i cumpăr cadou! Funda puppy dog eyes :*

Răspuns Câştigător
| Vegah a răspuns:

Depinde de cât timp sunteţi împreună, ce fel de persoană este, de câţi bani dispui... Având 17 ani nu cred că tu eşti mai mare ca el, deci nu prea ai bani de buzunar ca să-i cumperi ceva scump. Eu zic să-i iei un cadou de care să beneficiaţi amândoi, de exemplu nişte bilete la un film, să mergeţi undeva în weekend pe cheltuiala ta... ceva care să vă apropie. Sau dacă sunteţi de mai mult timp împreună i-ai putea da un album cu poze cu voi doi cu nişte chestii drăguţe scrise în el XD
Eu zic că lucrurile simple sunt mult mai frumoase decât să-i iei nu ştiu ce ceas de firmă sau vreun tricou pe care poate să şi-l ia şi singur. O să aprecieze sigur.

2 răspunsuri:
| Oliiviiiia a răspuns:

O noapte romanticaa ...sau daca esti inca virgina poti sai iei un ursulets happy. cu o felicitare in care sa scrie "Esti si vei si doar al meu, Te iubesc"!

| klumea a răspuns:

Vin rosu si un prezervativ