| Rmonster a întrebat:

Ce cadou i-as putea face prietenului meu? O sa facem 7 luni peste cateva zile si chiar nu stiu ce as putea sa ii cumpar.

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

7 ciocolate pe care sa scrii ceva semnificativ din fiecare luna (vezi aici detalii http://www.surprizewow.com/cadouri/ciocolate-cu-biletele/) sau sa ii umpli camera ori masina cu biletele gen port it pe care sa scrii multe ganduri si amintiri frumoase.

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Un ceas, ceva care sa aveti amandoi, o poza cu voi, o bratara.

| PinkTerror a răspuns:

Sincer?

Prea multa presiune. ce o sa faci? o sa sarbatoresti la fiecare luna pana la un an? da e foarte dragut ca iti amintesti dar e exagerat.

in loc sa ii cumperi ceva. poti sa ii zici ce simti pentru el si sa petreceti ziua impreuna.

Sau daca chiar vrei tu sa ii faci un cadou. IOU-uri. cu o greseala minora iertata, un sarut nu stiu ce, o zi pentru el! intelegi tu... big grin

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Ii poti cumpara: un parfum, un ceas sau va puteti cumpara 2 bratari identice.
Te pup, pa pa! :*